"Bana yeterli uzunlukta bir kaldıraç verin, dünyayı kaldırayım..."

Arşimet

KURUMSAL

 

Hakkımızda

BAŞKENT FORKLİFT LTD.ŞTİ. olarak üstün kalite, yüksek güvenlik ve sağladığımız ucuz işletme maliyetleri ile Türkiye istifleme makineleri, Dizel forklift, akülü forklift, raf sistemleri projelendirme konusunda uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

Başkent Forklift tüm Türkiyede uygulamakta olduğu müşteri memnuniyeti stratejisi çerçevesinde daha yaygın servis, konusunda uzman ve iyi eğitimli personelle birlikte ekipmanın tesliminden satış sonrası hizmetlere kadar her konuda müşterilerimize makine kullanmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Bizim için temel hedef kullanıcılara sadece ekipman satmak veya kiralamak değil, istifleme makinaları, Dizel forklift, akülü forklift, raf sistemlerin de müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktır.

Müşterilerimizin iş hedefleri her ne olursa olsun, sunduğumuz ileri teknolojik ekipmanlar işin çözümlenmesine büyük katkı sağlar. Sağladığımız yüksek ürün ve servis kalitesine ilave olarak pazarın ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı yanıt vererek kullanıcıların makinalarını en verimli şekilde kullanması için çalışmaktayız.

2. el makinalarımız en iyi kalite ve tam bakımlı , uzman ekspertiz raporlu ve 3 ay garantimiz altında satılmaktadır.